TIC Nitra
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Mestská športová hala

Športová hala je viacúčelové zariadenie slúžiace tak vrcholovým ako aj rekreačným športovcom. Jednu časť haly tvorí športová plocha s viacúčelovým ihriskom pre potreby sálového športu (basketbal, volejbal, hádzaná, florbal a pod.) obklopená tribúnami na sedenie. V druhej časti budovy sa nachádzajú ostatné zariadenia slúžiace k športovej či relaxačnej aktivite záujemcov a sociálne zázemie. Súčasťou mestskej haly je tiež kaviareň.

Adresa: Mestská športová hala, Dolnočermánska 105, 949 01 Nitra

Otváracie hodiny:

  • Po-Pi od 6:00 do 22:00
  • So od 7:00 do 21:00
  • Ne od 7:00 alebo 14:00 do 22:00

Kontakt: Ing. Róbert Anda – vedúci prevádzky Mestskej haly: 037 792 27 01, mobil: 0911 296 040

Recepcia Mestskej haly: 037 792 27 00, 642 19 70

e-mail: m.hala.nr@mojtelecom.skm.hala.nr@gmail.com

 

Rezervovať kurty na SQUASH, BADMINTON, STOLNÝ TENIS pre verejnosť si môžete najlepšie on-line, po registrácii cez Rezervačný systém mesta Nitra http://rs.nitra.sk/ alternatívne aj telefonicky, ale výlučne cez recepciu Mestskej haly (037/7922 700).

Kapacita: 1950 miest na sedenie

Mestská hala je viacúčelové zariadenie slúžiace verejnosti mesta Nitry pri zabezpečovaní športovej činnosti organizovaných športovcov v športových kluboch, ako aj neorganizovaných športovcov všetkých vekových kategórií a športovej výkonnosti, od rekreačnej športovej činnosti až po štátnu reprezentáciu SR v halových športoch. Mestská hala zároveň slúži aj na usporadúvanie kultúrnych a spoločenských akcií pre širokú verejnosť a rozvíjanie podnikateľských aktivít. Mestská hala sa člení na dve časti: na športovú halu a dvojpodlažnú obslužnú budovu. V časti športová hala sa nachádza hlavná športová plocha s pevným hľadiskom na 1500 miest a vedľajšia športová plocha alternovaná výsuvným hľadiskom na 480 miest. Na hlavnej ploche sú vyznačené ihriská pre hádzanú a futsal, florbal, basketbal, volejbal. Na vedľajšej ploche sú vyznačené 2 ihriská pre bedminton so štandardnými rozmermi a jedno zmenšené. V dvojpodlažnej časti sa nachádza sociálne zázemie, a tiež vlastné (ihriská pre squash, stolnotenisová herňa a cvičebňa) a prenajaté (indoor cycling, indoor walking, posilňovňa a cvičebňa) športové priestory, slúžiace k športovým či relaxačným aktivitám verejnosti, ako aj prevádzkové priestory (kaviareň, kaderníctvo a fyzioterapeut), kde sú služby zabezpečované zmluvnými partnermi. Pri využití mládežníckej zľavy musia všetci hráči spĺňať kritérium kategória – mládež. Mládež – osoba vo veku 26 rokov vrátane, pri veku od 18-26 rokov je potrebné sa preukázať študentským preukazom.

Stiahnite si mobilnú aplikáciu
a majte všetky informácie vždy po ruke

Stiahnuť pre Android Stiahnuť pre IOS

Facebook

Odber noviniek