TIC Nitra
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Divadlo Andreja Bagara

Pod sloganom "Spolu VYHRÁME" ponúka Divadlo Andreja Bagara ucelený a pravidelný online program, v ktorom aj naďalej ponúka svoje divadelné inscenácie, čítania rozprávok, zábavné aj poučné kvízy, videá poodhaľujúce zákulisie divadla, študijné materiály a ďalšie aktivity.

° Divadelné pondelky 17.00 h na youtube DAB Nitra

° ROZPRÁVKY, ktoré pre divákov načítali herci DAB 

° Súťaž: Divadelná tajnička
V divadelnej tajničke sa skrýva až 55 názvov inscenácií, ktoré DAB uviedlo v priebehu celej histórie DAB v Nitre. Tajnička funguje ako štvorsmerovka, neskrýva žiadne heslo,  úlohou je nájsť čo najviac názvov inscenácií z našej histórie.

° Kvízy Divadla Andreja Bagara sú zverejňové pravidelne každý víkend. 
Úvodný kvíz TU

° Bulletiny divadelných inscenácii k titulom, ktoré patria medzi diela či autorov tzv. povinného čítania sú zverejňované  každú stredu pre študentov, pedagógov a milovníkov divadla v sekcii Divadlosrd.com

° Zo zákulisia DAB – videá, ktoré vtipnou a hravou formou predstavia zákulisie budovy, hereckú prípravu, ale aj osobnosti z histórie DAB...

° Divadelná hiSTORY - divadelný projekt, ktorý približuje zaujímavosti z histórie nitrianskeho, ale aj celoslovenského divadla. Tvorcami relácie sú divadelný historik Karol Mišovic a herec DAB Jakub Rybárik.

°  Krátky slovník divadelného jazyka -  prináša viac z odbornej stránky či zákulisných výrazov. Aktivitu pripravuje herec DAB Jakub Rybárik spolu s divadelným kritikom Mirom Zwiefelhoferom.

Online program na facebookovom profile DAB a youtube kanáli DAB
www.dab.sk

Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.

Stiahnite si mobilnú aplikáciu
a majte všetky informácie vždy po ruke

Stiahnuť pre Android Stiahnuť pre IOS