TIC Nitra
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Oslavy Svetového dňa cestovného ruchu 2020 online relácia

Oslavy Svetového dňa cestovného ruchu 2020 online relácia
8. 10. 2020

Svetový deň cestovného ruchu (World Tourism Day – WTD) je tematická udalosť, ktorej hlavným zmyslom je zvyšovať povedomie v rámci medzinárodného spoločenstva o význame cestovného ruchu, jeho sociálnych, kultúrnych, environmentálnych a ekonomických hodnotách a jeho prínose k dosahovaniu cieľov udržateľného rozvoja, ktorá sa oslavuje každý rok 27. septembra. 
Mesto Nitra v spolupráci s Katedrou manažmentu kultúry a turizmu Filozofickej fakulty UKF v Nitre už po 15-krát zorganizovalo podujatie Svetový deň cestovného ruchu. Tento rok sa podujatie konalo v dňoch 25. septembra až 8. októbra 2020 a vzájomne sa prepájalo s Dňami európskeho kultúrneho dedičstva a festivalom Divadelná Nitra.

V rámci osláv Svetového dňa CR sa uskutočnili podujatia Roztoč si Koleso šťastia (25. - 26. 9. 2020), bezplatná prechádzka so sprievodcom „Potulky Nitrou“ (27. 9. 2020) a 8. 10. 2020 online relácia na tému Turizmus, hotelierstvo, gastronómia a kultúra v časoch Covid-19.
Hosťami boli:
Ivan Plačko, riaditeľ Chateau Appony, Oponice
Jozef Lacina, majiteľ ZanziBar, Nitra
Marek Michlík, majiteľ reštaurácie Karla, Nitra
Roman Berkeš, prezident Slovenskej Asociácie Cestovných Kancelárií a Cestovných Agentúr (SACKA) a konateľ spoločnosti CK Happy Travel
Slávka Civáňová, projektová manažérka, koordinátorka vzdelávacích programov a práce s publikom, lektora dramaturgie DAB v Nitre


➡️  online relácia UKF V NITRE  ⬅️Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Oslavy Svetového dňa cestovného ruchu Nitra 2020 314.9 kB pdf 22.9.2020

Stiahnite si mobilnú aplikáciu
a majte všetky informácie vždy po ruke

Stiahnuť pre Android Stiahnuť pre IOS

Facebook

Odber noviniek