Festival Cestou necestou + film LADA svetom

Dátum podujatia: 12. Jún 2019
admins/11-06-2019_12-31-54_crop.jpg

od 18.30 h, Music A Cafe - OC Centro, Akademická 1, www.acafe.sk

Festival Cestou necestou + film LADA svetom
Dlho očakávaný film LADA Svetom je konečne na svete!  Vyvrcholenie doposiaľ najuletenejšej výpravy chalanov z Horného Vadičova a najkrajšie miesta Nového Zélandu aj z vtáčej perspektívy.

  • o 18.30 h   Tomáš Gríger - Za krásami Nového Zélandu
    Tomáš vás prevedie naprieč celým Novým Zélandom a ukáže vám niektoré z najkrajších miest tejto očarujúcej ostrovnej krajiny. Jeho letecké zábery vás vynesú do výšok a jeho časozbery vás prenesú magickými dňami a nocami v priebehu pár chvíľ. Na túto prednášku si nenoste žiadne problémy a starosti všedných dní. Nebudete ich potrebovať.
  • o 19.45 do 20.00 h   Prestávka
  • o 20.00 h    Lada svetom – Na žiguli cez Himaláje
    Za dva mesiace z Kysúc až do Laosu. – Dve tridsaťročné „nesmrteľné“ lady, dva mesiace, 16 000 kilometrov. Brutálne kazašské horúčavy, najlepší šašlik na svete v Uzbekistane, preteky s časom na neexistujúcej tadžickej ceste či pokorenie výškového rekordu. Junior, Fabo, Bobor, Bajo, Šašlik a Fuli nám predvedú, ako zabojovali s čínskou byrokraciou, koľko vody dokáže v indickej monzúmovej oblasti napršať do lady s vybitým sklom a prečo nie je dobré spadnúť s autom z útesu. Film Lada svetom – Na žiguli cez Himaláje posúva hranice znesiteľného a ukazuje, že cestovanie nie je vždy len oddych.
    Dĺžka - 75 min.


Vstupné: 6 € predpredaj, 5 € na mieste na Film LADA svetom, predaj  https://tinyurl.com/y2qo7fy6

Kalendár podujatí