Kontaktné info
Mapa Nitry
Fotogaléria
TIK na Facebooku
Nitra virtuálne

Degustácia v Divadle A. Bagara

Degustácia v Divadle A. Bagara

Divadlo v prepojení s ochutnávkou kvalitného vína

Degustácia toho najlepšieho z Nitrianskej vinohradníckej oblasti, prepojená s divadelným priestorom v Nitre, bude novinkou jedného z tohtoročných marcových piatkových popoludní. Milovníci vína a pohody spojenej s jeho degustáciou si 2. marca prídu na svoje. Po prvýkrát sa prepojí Divadlo Andreja Bagara s témou degustácie lahodného moku. V piatok od 16:00 hod. sa otvoria jeho brány a poskytnú priestor 10 regionálnym vinárom z nitrianskeho kraja. Degustovať sa budú aj mladé vína roku 2017. Okrem regionálnych vinárov Chateau Topoľčianky, Víno Nichta, Velkeer, Vinidi, Terra Wylak, PD Mojmírovce, Žitavské vinice, Frtus Winery, Vinárstva Tajná a Vinárstva Trnovec bude pre návštevníkov pripravené aj občerstvenie v divadelnej kaviarni na prvom poschodí.
Degustácia bude prebiehať v priestoroch divadla na troch podlažiach, k dispozícii pre návštevníkov bude aj divadelná šatňa a návštevníci sa budú môcť občerstviť aj v divadelnom bufete, kde budú pripravené rôzne „jednohubky“ k degustovaným vínam. V cene je okrem 20 ks degustačných kupónov a pohára aj lístok do tomboly, ktorá sa bude žrebovať o 19:00 hod. Na návštevníkov čakajú rôzne zaujímavé ceny, ako vínka z vinárstiev, lístky do Divadla A. Bagara, či ceny od Kaštieľa Mojmírovce a Hotela MIKADO.

Vínny pas bude stáť 15 € a bude obsahovať degustačný pohár s taštičkou, 20 ks degustačných kupónov, welcome drink a zlosovateľný lístok do tomboly.

Súčasťou degustácii, ktoré budú trvať od 16.00 do 22.00 h bude aj vystúpenie hudobnej kapely Živica z úspešnej komédie „Syna, či dcéru“ Divadla Andreja Bagara v Nitre. Sprievodný hudobný podmaz počas celej akcie zabezpečí skupina E. G. O. Group z Nitry.

Zakúpiť lístky na podujatie bude možné u nás v Turistickej informačnej kancelárii  Nitra, v Divadle Andreja Bagara alebo cez sieť Ticketportal.


PROGRAM:

16.00  Otvorenie
16.10  E. G. O. Group z Nitry
19.00  Tombola
20.00  Hudobná skupina Živica z divadelného predstavenia Syna, či dcéru?
22.00  Záver

 

 
Kalendár podujatí
E-pohľadnica

Pošli svojmu priateľovi elektronickú pohľadnicu z mesta Nitra.

Poslať pohľadnicu