Kontaktné info
Mapa Nitry
Fotogaléria
TIK na Facebooku
Nitra virtuálne

Jednodňový zážitkový výlet do Nitry

Jednodňový zážitkový výlet do Nitry

Divadlo Andreja BagaraNitrianska organizácia cestovného ruchu vás pozývajú zažiť nezabudnuteľný deň v Nitre.

Prehliadka zákulisia divadla, tvorivá dielňa a návšteva Nitrianskeho hradu sú skvelým námetom na jednodňový zážitkový výlet pre žiakov základných škôl.

V termínoch 10. mája, 7. a 11. júna 2018 majú žiaci základných škôl jedinečnú možnosť nahliadnuť do zákulisia Divadla Andreja Bagara v Nitre a zároveň sa vydať po stopách nitrianskych legiend.

V dopoludňajších hodinách je pre žiakov pripravený program pod názvom „Tvoríme v divadle“, kde v rámci dvoch hodín absolvujú prehliadku zákulisia a nahliadnu tak do tajov divadelného umenia. Na záver prehliadky sa uskutoční tvorivá výtvarná dielňa zameraná na kostýmovú a scénografickú tvorbu a inscenácie DAB v Nitre.

Po skončení netradičného programu v divadle sa žiaci vydajú na stretnutie s nitrianskymi legendami. „V prostredí dýchajúcom históriou objavíte krásy Horného mesta a vypočujete si legendy o Corgoňovi, Svätoplukových prútoch či Vazulovi. Zažijete prehliadku všetkých zákutí Nitrianskeho hradu.“ hovorí Marta Hároniková, riaditeľka Nitrianskej organizácie cestovného ruchu. Na záver čaká všetkých sladká bodka v podobe horúcej čokolády.

Cena zážitkového programu pre žiakov je iba 6 € na osobu.

Termín prehliadky treba vopred objednať na tel. č.: 0911 392 860.

Ďalšie informácie na www.visitnitra.eu.

Kalendár podujatí
E-pohľadnica

Pošli svojmu priateľovi elektronickú pohľadnicu z mesta Nitra.

Poslať pohľadnicu