Kontaktné info
Mapa Nitry
Fotogaléria
E-pohľadnica

Pošli svojmu priateľovi elektronickú pohľadnicu z mesta Nitra.

Poslať pohľadnicu
TIK na Facebooku
Nitra virtuálne

Deň otvorených dverí Chateau Topoľčianky

Deň otvorených dverí Chateau Topoľčianky

Odvezte sa autobusom z Nitry do Topoľčianok na Deň otvorených dverí v  Château Topoľčianky

Aj v tento rok sa môžete tešiť na tradičné podujatie Otvorenie turistickej sezóny v obci Topoľčianky, ktoré sa koná každoročne 1. mája.

Nitrianska organizácia cestovného ruchu pre vás opäť pripravila jedinečnú možnosť odviesť sa v tento deň do Topoľčianok autobusom a zakúpiť si tak vínny pas spolu s dopravou za zvýhodnenú cenu. Srdečne Vás pozývame na 11. ročník Dňa otvorených dverí v Château Topoľčianky. K dispozícií bude opäť viac ako 50 degustačných vzoriek, aj nový ročník 2018. Samozrejmosťou budú prehliadky pivníc a archívu zdarma, vynovená pivnica a vonku párty stan (akcia sa koná aj v prípade zlého počasia, počet vínnych pasov je obmedzený na 1200 ks). Pre najmenších návštevníkov bude k dispozícií detský kútik. Samozrejmosťou v tento deň je zľava na nákup vína.

Odchod autobusu  z Nitry je o 12.00 hodine z parkoviska vedľa Autobusovej stanice Nitra (za bufetom Pelikán) a odchod z Topoľčianok späť do Nitry je o 18.00 hodine.

Cena vínneho pasu spolu s dopravou je 20 €.

Lístky je potrebné z kapacitných dôvodov zakúpiť vopred v Turistickom informačnom centre Nitra (Štefánikova 1, Nitra) najneskôr do 30. apríla 2019.
Rezervácia lístkov je možná na t. č.: 0911 392 860 alebo na info@nocr.eu

Obec Topoľčianky a jej okolie ponúkajú obrovské množstvo atraktivít pre svojich návštevníkov. V čase od 09.00 do 15.00 hod sú pripravené pravidelné vstupy s odborným výkladom v Obecnom národopisnom múzeu. Národný žrebčín Topoľčianky, š.p. vás pozýva na XIX. ročník otvorenia novej jazdeckej, turistickej a chovateľskej sezóny 2019.

V Zámku Topoľčianky bude sprístupnená muzeálna expozícia, možnosť ochutnať skvelú gastronómiu v hotelovej reštaurácii a mnoho iných sprievodných aktivít.

Pestrú ponuku rôznorodého tovaru Vám ponúknu jarmočné stánky, stánky remeselníkov a stánky s občerstvením. V tesnej blízkosti obce môžete navštíviť Zubriu zvernicu, zrúcaninu hradu Hrušov či Pstruhový raj.

Viac informácií na www.visitnitra.eu

Kalendár podujatí