Kontaktné info
Mapa Nitry
Fotogaléria
E-pohľadnica

Pošli svojmu priateľovi elektronickú pohľadnicu z mesta Nitra.

Poslať pohľadnicu
TIK na Facebooku
Nitra virtuálne

8. ročník výtvarnej súťaže Rodina bez cigariet

8. ročník výtvarnej súťaže Rodina bez cigariet

Ôsmy ročník výtvarnej súťaže Rodina bez cigariet

Súťaž začína prvého novembra, uzávierka prác je 11. januára 2020. 

Zapojiť sa môžu žiaci základných a umeleckých škôl v dvoch  celoslovenských kategóriách – umeleckej a internetovej. Mládež môže kresliť na témy zdravého životného štýlu, či prezentácie negatívneho postoja k fajčeniu a iných návykových látok.

„V tomto ročníku je pripravených opäť veľké množstvo výherných cien – telefóny, powerbanky, USB disky, tričká s potlačou vlastnej práce a mnohé ďalšie,“  láka organizátor súťaže, ktorým je občianske združenie Rodina a Spoločnosť.  

Vecné ceny dostane v každej kategórii prvých desať miest. V umeleckej kategórii ich určí odborná komisia, v internetovej, na stránke www.rodinabezcigariet.sk rozhodne o víťazoch verejnosť. „Presné pravidlá súťaže a bližšie informácie o súťaži si záujemcovia môžu pozrieť na našich webových stránkach alebo na facebookovom profile RodinaBezCigariet,“ dopĺňa občianske združenie Rodina a Spoločnosť.

Súťaž je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva zdravotníctva SR, jej hlavným cieľom je poukázanie na závažný problém užívania návykových látok u čoraz mladších užívateľov.

(zdroj: stránka www.nitra.sk)

Kalendár podujatí