Kontaktné info
Mapa Nitry
Fotogaléria
E-pohľadnica

Pošli svojmu priateľovi elektronickú pohľadnicu z mesta Nitra.

Poslať pohľadnicu
TIK na Facebooku
Nitra virtuálne

Adventná Nitra 2019

Adventná Nitra 2019

SVÄTOPLUKOVO NÁMESTIE

  • 1. - 23. 12.
    NITRIANSKE ADVENTNÉ MESTEČKO
    Čarovná atmosféra, voňavé dobroty, darčeky pod stromček, adventný kalendár a bohatý program

  • 1. 12.  (nedeľa)
    o 18.00 h   Otvorenie adventného mestečka
    Itcho Pčelár, Kristína Uhlíková, Juro Janík, Edita Andelová, Michal Cabala, Erika Strečková, Brigita, Nika Karch, Kristián Révay a ich vianočné vinše a želania

  • 3.12. (utorok)
    o 15.00 h   Vianočné pozdravy detí z ZŠ Benkova a ZŠ kniežaťa Pribinu

    o 18.00 h    Večerníček
    Najkrajšie rozprávkové prekvapenia
    Vianočné melódie s FS Janíkovská studnička a Univerzitný vianočný punč s UKF

  • 4.12. (streda)
    o 18.00 h   Na Barboru so speváckou skupinou Nevädza a kapelami Kitchen Grass a Country Domovina 

  • 5.12. (štvrtok )
    o 15.00 h   Vianočné pozdravy detí z MŠ Benkova, MŠ Nedbalova a ZŠ Beethovenova
    o 18.00 h   Večerníček
    Najkrajšie rozprávkové prekvapenia
    Hudobný večer so SZUŠ ART Pegas a speváčkou Katkou Šillerovou

  • 6.12. (piatok )
    o 18.00 h   Mikulášsky večer s kapelami Dany M a Carpe Diem

  • 7.12. (sobota)
    o 18.00 h   Predvianočná pohoda s DFS Sílešánek a hudobnou skupinou FENIX 

  • 8.12. (nedeľa)
    o 17.00 h   MIKULÁŠ A JEHO ANJEL
    Príchod Mikuláša, ohňová show, veľkoplošná projekcia a pouličná performance s prekvapením

  • 10.12. (utorok)
    o 15.00 h   Vianočné pozdravy detí z MŠ Mostná, MŠ Platanová a ZŠ Škultétyho 
    o 18.00 h   Večerníček
    Najkrajšie rozprávkové prekvapenia
    Čarovné Vianoce s DFS Zbežanček a dvojicou Ľubica Šulíková & Števo Haládik

  • 11.12. (streda)
    o 18.00 h   Aktivizačná kampaň Nitrianskych novín Slovensko spieva koledy, DFS pri ZUŠ J. Rosinského, SS Viničky, SZUŠ ART Pegas, FS Koniarovčanka a speváčka Janissa 

  • 12.12. (štvrtok)
    o 15.00 h   Vianočné pozdravy detí z MŠ Za Humnami, MŠ Párovská, MŠ Staromlynská, MŠ Beethovenova, ZŠ Tulipánová a ZŠ sv. Svorada a Benedikta 
    o 18.00 h   Večerníček
    Najkrajšie rozprávkové prekvapenia
    Hudobná nádielka s kapelou PENGAGI

  • 13.12. (piatok)
    o 18.00 h   Lucijská zábava s FS Tradícia Dražovce a kapelou WALK ON

  • 14.12. (sobota)
    o 18.00 h   Vianočné tóny s kapelami Tomáš Gregor Band a Follow

  • 15.12. (nedeľa)
    o 18.00 h   Skauti prinášajú betlehemské svetlo, detské divadelné predstavenie Dvora Zázrakov a tretia adventná nedeľa s Chrisom Ellysom a zoskupením Martina Kertészová & Ľudovo
    Dobročinná zbierka kníh a hračiek pre OZ PODAJ MI RUKU NITRA

  • 17.12. (utorok)
    o 15.00 h   Vianočné pozdravy detí zo ZŠ Nábrežie mládeže a MŠ Štiavnická
    o 18.00 h   Večerníček
    Najkrajšie rozprávkové prekvapenia
    Vianočná koleda s FS Kamenec, speváčkou Martinou Uhrinovou a zoskupením Penco&Eifel&Danča

  • 18.12. (streda)
    o 18.00 h   Šťastné a veselé Vianoce s FS Baranek, FS Furmani a dvojicou Kristína Uhlíková & Juro Janík 

  • 19.12. (štvrtok)
    o 18.00 h   Detské divadelné predstavenie DS Pampúšik, Dychový orchester ZUŠ J. Rosinského v Nitre a zoskupenie Harvestri

  • 20.12. (piatok)
    o 16.00 h   Vianočná prechádzka po nitrianskych kostoloch
    o 18.00 h   Vianočná besiedka s kapelami Rockin´ Two a HS FORUM 

  • 21.12. (sobota)
    o 18.00 h   Horúce rytmy kapiel See You Soon a Playground

  • 22.12. (nedeľa)
    o 18.00 h   Detské divadelné predstavenie divadla Harry Teater, hudobné variácie kapely Looma a spevák a rozprávač Bilčo


Zmena programu vyhradená

Kalendár podujatí