Kontaktné info
Mapa Nitry
Fotogaléria
TIK na Facebooku
Nitra virtuálne

Zážitkové jazdy konským povozom

Zážitkové jazdy konským povozom

Konským povozom na Zobor
Zážitková jazda pre malých i veľkých

Zážitková jazda pre malých a veľkých bude v prevádzke od júna do augusta, každú nedeľu o 12.00, 14.00, 16.00 a o 18.00 h.

Termíny si môžete zarezervovať aj vopred (aspoň 2 dni) priamo v NISYS-e, telefonicky na 037 7410906, alebo e-mailom na info@nitra.sk.

Cenník:
Povozom na Pyramídu
povoz 2 hodiny, maximálna kapacita 6 osôb  → 60 €

Povozom po Zobore
povoz 1 hodina, maximálna kapacita 6 osôb → 30 € 

 

Jazdu ponúka Pavol Kitaš, Golianovo 149.
Koníky sa volajú Pejo a Monty.

Voz je brička železnej konštrukcie pre jazdu na horských lesných cestách, stavaná na prepravu 6 dospelých osôb. Kolesá sú gumené, brzdy sú na každom kolese kvôli bezpečnosti. Mäkké sedadlá sú zhotovené tak, by sedenie bolo pohodlné. Opierky a konštrukcia zaisťujú vysokú bezpečnosť nielen pre dospelých, ale zvlášt pre deti.
Deti do 6 rokov musia byť v sprievode jednej dospelej osoby. Dospelá osoba môže mať so sebou maximálne dve deti staršie ako 6 rokov. 

 

Trasa 1
Povozom na Pyramídu
Cesta začína na parkovisku pri Detvianskom kríži na Kláštorskej ulici (rázcestie Klinčekovej a Kláštorskej ul.).
Po 30 - 40 minútovej jazde vás vyvezieme lesnou cestou na Pyramídu, odkiaľ je prekrásny výhľad na Nitru a do Podunajskej nížiny. Na Pyramíde strávime 30 minút a odvezieme vás späť. Strávite 2 hodiny v prírode, poskytneme Vám výklad o trase, pamiatkach i koníkoch. 

Trasa 2
Povozom po Zobore
Našu jazdu začíname v nadmorskej výške 270 metrov na parkovisku pri Detvianskom kríži na Kláštorskej ulici (rázcestie Klinčekovej a Kláštorskej ul.). Prevezieme vás okružnou cestou smerom k Špecializovanej nemocnici sv. Svorada, po Hornozoborskej ulici a späť. Strávite 1 hodinu v našej spoločnosti, s výkladom o trase, pamiatkach i koníkoch. 

 
 

 


Anketa

Páči sa Vám projekt Zážitkovej jazdy po Zobore?

Fotogaléria: Konským povozom na Zobor

Kalendár podujatí
E-pohľadnica

Pošli svojmu priateľovi elektronickú pohľadnicu z mesta Nitra.

Poslať pohľadnicu