Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Výlep plagátov

V Nitre zabezpečuje prevádzku plagátových plôch spoločnosť RENGL.

Spoločnosť RENGL sa zaoberá prevádzkovaním plagátových plôch tiež napríklad v Trnave, Nových Zámkoch či Komárne a desiatkach ďalších miest, tak ako na Slovensku, tak aj v Českej republike a Poľsku. Pre eExistujúce mestské plagátové plochy zabezpečuje firma RENGL ich kompletnú prevádzku.

Celkový počet plagátových plôch:   30
(plocha číslo 0136 je do 31.12.2023 nedostupná)

Plochy 0152 Staničná ul. – autobusová stanica, 0138 Štefánikova tr. – pred VÚB, 0145 Štefánikova tr.pred OC Mlyny od 6.8.2023 do 30.9.2023 vyčlenené na výlep plagátov pre politické strany pre predčasné parlamentné voľby 2023.Zberné miesto pre príjem plagátov aj objednávok:  v našom Turistickom informačnom centre, Štefánikova tr. 1, Nitra.

Uzávierka príjmu plagátov pre výlep je vždy do piatku, do 12.00 h.

Výlep prebieha štandardne v nedeľu.

 

Okrem štandardného výlepného dňa nedeľa majú zákazníci možnosť využiť aj expresnú ponuku výlepu plagátov do druhého pracovného dňa.

Na tomto zbernom mieste je možné objednať výlep plagátov nielen v Nitre, ale aj v Trnave, Nových Zámkoch, Komárne, Banskej Bystrici a ďalších mestách na Slovensku. Uzávierka príjmu plagátov pre ostatné mestá je v stredu do 12.00 h.

Najaktuálnejšie informácie o podmienkach a cenách výlepu plagátov, ale aj umiestnení plagátových plôch sú uvedené na www.rengl.sk.